Pazartesi , 18 Şubat 2019
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home » SAP Haberleri » 2015’te uluslararası SAP etkinliklerinde neler var?

2015’te uluslararası SAP etkinliklerinde neler var?

2015’te uluslararası SAP etkinliklerinde neler var?

Yeni bir yıla daha hızla başladık. Bu ay sizlere tarihleri ve yerleri şimdiden netleşen 2015 etkinliklerini tanıtmak istiyoruz. Böylece, yıl içerisinde proje koşuşturmacaları içerisinde zaman zaman gözden kaçabilen faydalı etkinlikler için şimdiden planlama yapabiliriz.


Öncelikle konferans ve etkinlik içeriklerini tanıtarak başlayalım.

SAP Insider Konferansları

Bu etkinlikte Finansallar, İnsan Kaynakları, Analitikler, GRC, Tedarik Zinciri vb. konularda ilgili uzman danışmanlar, SAP’den ilgili yöneticiler ve tecrübe sahibi müşteriler üç gün boyunca sunumlar gerçekleştiriyor. Opsiyonel olarak, konferans öncesinde konular üzerine bir günlük temel sunumların yapıldığı çalıştaya katılma imkanınız da var.

SAP Insider konferans ve seminerlerinin güncel takvimlerine http://sapinsider.wispubs.com/Conferences-and-Seminars adresinden ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

SAPPHIRE NOW

SAPPHIRE NOW, SAP ürünlerinin tanıtıldığı ve ürünlerin uluslararası yöneticileri ile birlikte fikir paylaşımı toplantılarının yapıldığı bir etkinlik. Bu etkinlikte SAP’nin üst düzey yöneticileri tarafından yapılan açılış konuşmalarında firmanın kısa vadedeki yol haritasını öğrenme fırsatını da yakalayabiliyorsunuz.

Etkinlik için güncel takvime http://events.sap.com/sapphirenow/en/home adresinden ulaşabilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.

SAP TechEd & d-code

TechEd & d-code çok fazla pazarlama terimiyle karşılaşmayacağınız bir etkinlik ve konusunda uzman Basis ve yazılım uzmanları için organize ediliyor. Etkinlikteki sunumlarda temelde teknik tecrübeler paylaşılıyor.

TechEd & d-code takvim bilgisi ve kayıt işlemleri de http://www.sapteched.com/ adresinde yer alıyor.

SAP International Conference for Treasury Management

SAP’nin her yıl düzenlediği etkinlikte, hazine yönetimi üzerine detaylı sunumlar gerçekleştiriliyor. Genellikle birçok SAP ürün yöneticisi de konferansa katılıyor.

Etkinliğin sayfasına http://uk.tacook.com/events/conferences/details/international-sap-conference-for-treasury-management.html adresinden ulaşabilirsiniz.

 

Şimdi gelelim 2015 yılı etkinlik takvimine.

 

ABD Etkinlikleri

3-6 Mart 2015 Las Vegas SAP Insider HR
9-12 Mart 2015 Las Vegas SAP Insider Basis & SAP Admin., SAP BI, SAP HANA
17-20 Mart 2015 Las Vegas SAP Insider Financials, GRC
30 Mart – 1 Nisan 2015 Las Vegas SAP Insider CRM, Logistics & SCM, SAP PLM
5-7 Mayıs 2015 Orlando SAPPHIRE NOW
19-23 Ekim 2015 Las Vegas SAP TechEd & d-code

 

Avrupa Etkinlikleri

2-4 Haziran 2015 Prag, Çek Cumhuriyeti SAP Insider SAP CRM, Logistics & SCM, SAP PLM
16-18 Haziran 2015 Nice, Fransa SAP Insider SAP HR, SAP BI, SAP HANA, Financials, SAP GRC
6-8 Temmuz 2015 Viyana, Avusturya SAP International Conference for Treasury
Sonbahar 2015 Henüz açıklanmadı SAP TechEd & d-code

 

Yukarıdaki etkinliklere, özellikle proje planlarınızla örtüşen konular kapsamında katılmanızı öneririz. SAP’nin ürünlerindeki en iyi uygulama yaklaşımlarını bizzat ilgili kişilerle tartışma şansını yakalamak ve proje tecrübelerini bir de onlardan dinlemek gerçekten önemli bir fırsat. SAP’nin yaklaşımını ve yol haritasını bilmek de projelerde yanlış yönde ilerlememek adına çok büyük fayda sağlıyor.

Tüm bu etkinliklere ek olarak, yıl içerisinde, güncel konularda SAP tarafından web üzerinde ücretsiz düzenlenen kısa sunum serileri de devam edilecek. Geçtiğimiz yıl SAP Fiori ve SAP HANA konulu birçok sunum gerçekleştirilmiş, bizim tarafımızdan da duyurulmuştu. Bu sene de farklı konulardaki sunumların tarihlerini öğrenmek için SUGTURK’ü LinkedIn’den ve web sitemizden takip etmeyi sürdürün.

Önemli Not: ABD ve Avrupa’da bahsi geçen etkinliklerin tümüne katılım ücretli olup, organize eden firmalar tarafından erken kayıt durumunda indirimler yapılmaktadır. Ayrıca etkinliklerin birçoğu, memnun kalınmadığı durumda ücretin geri ödeneceğini bildiriyor. Detaylı bilgilere paylaştığımız web sitelerinden ulaşabilirsiniz.

Saygılarımla,

Kerem Karabiber

SUGTURK – Genel Başkan
E-Posta: kerem.karabiber@sugturk.org

Kaynak: http://www.sapforum.tv/2015te-uluslararasi-sap-etkinliklerinde-neler-var/

(Visited 215 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Bir cevap yazın