Çarşamba , 16 Ocak 2019
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home » SAP Haberleri » Almanya Birezilya’yı Tarihi Skorla Mağlup Etti

Almanya Birezilya’yı Tarihi Skorla Mağlup Etti

Almanya Birezilya’yı Tarihi Skorla Mağlup Etti

SAP’li Almanya, Brezilya’yı hem de Güney Amerika’da tarihi skorla mağlup etti. SAP Match Insights solution for football çözümünü kullanan Panzeler, Sambacıları ilk yarısı 5-0 biten mücadelede 7-1 yenerek finale yükseldi.


Fubolu ve sporu bir üst seviyeye taşımak için SAP ile Alman Futbol Federasyonu, SAP Match Insights solution for football çözümü sayesinde dünya kupasında başarıya odaklanmıştı. 7-1 lik Brezilya galibiyeti projenin ne denli başarılı olduğunu tüm Dünya’ya göstermiş oldu.

Dünya kupasında mücadele eden Alman futbol Takımı şu anda SAP ile DFB nin ortaya çıkardığı bu çözümüm sonuçları ile sahaya çıkıyor.

SAP HANA platform üzerinde çalışan bu çözüm, antreman analizleri, hazırlık maçları ve turnuvaları kolaylaştırarak çok daha verimli sonuçlar alınmasına olanak sağlıyor.

Bu çözüm ayrıca teknik direktörler, antreman koçları ve futbolcu ajanları için oyuncuyu geliştirmek ve maximum veri almak için karışık datalar arasında boğulmasını önleyerek doğru sonuçları kolayca önlerine sunuyor.

 


Bu projenin hedefi, Alman milli takımının dünya kupasında sahadaki performansını ve aldığı sonuçları arttırmak ve Dünya kupasını kazanmak olarak açıklanıyor.

SAP Match insight’in kolay kullanıcı arayüzü sayesinde teknik adamlar ve hatta oyuncuların kendisi tarafından kullanılıyor. Bunun sonucunda takım içinde interaktif bir diyalog oluşarak oyuncular da takım arkadaşlarının eksik yönlerini bilerek sahada birbirlerine yardımcı oluyorlar.

SAP Hana üzerinde veri anlık olarak güncellenerek maç esnasında bile teknik adamların doğru kararlar almasına olanak sağlayan çözüm, bulut tabanlı olduğu için dünyanın her yerinden çalışıyor.

(Visited 146 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Check Also

TÜM DÜNYADA KAMU SEKTÖRÜ SAP İLE YOL ALIYOR

TÜM DÜNYADA KAMU SEKTÖRÜ SAP İLE YOL ALIYOR SAP uygulamaları, tüm dünyada kamu kurumları arasındaki …

Bir cevap yazın