Çarşamba , 16 Ocak 2019
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home » SAP Haberleri » Domino’s Pizza Sap Erp Projesi Başarıyla Canlı Kullanıma Alındı

Domino’s Pizza Sap Erp Projesi Başarıyla Canlı Kullanıma Alındı

Domino’s Pizza Sap Erp Projesi Başarıyla Canlı Kullanıma Alındı


EKOSİSTEMDEN

ACRON Bilişim Danışmanlığı liderliğinde hayata geçen Domino’s Pizza SAP ERP Projesi 1 Ocak 2015 itibarıyla canlı kullanıma alındı. ACRON, proje kapsamında SAP FI, CO-CCA, MM, PP, SD ve BW modüllerinin implementasyonunu gerçekleştirdi. Ayrıca, canlı kullanımda olan HR modülü ile SAP ERP arasında entegrasyon da yine bu süreç içinde sağlandı. Projenin sistem mimarisi çerçevesinde, toplam 4 farklı sistemle çift yönlü entegrasyon kuruldu.

Bu süreç sonunda, Domino’s Pizza BT yönetimine, SAP sistemi üzerinden son derece güçlü bir finansal raporlama kabiliyeti kazandırıldı. Domino’s Pizza şube P&L’lerinin SAP üzerinde takibi için gerekli altyapı kurularak banka entegrasyonları ile muhasebe işlemlerinde verimlilik ve güvenilirliğin artırılması sağlandı. Ek olarak, “commissary”ler için satın alma onay süreçleri ve merkezi fiyatlandırma akış sistemleri kurularak lojistik operasyonlar daha etkin ve yalın hale getirildi. Bu sayede, ürünlerin izlenebilirliği de SAP üzerinden takip edilebilir duruma geldi. Sharepoint-SAP bağlantısı ile fatura talep, masraf girişi, e-fatura talebi, yatırım, satınalma gibi fonksiyonlar da internet üzerinden SAP ile entegre hale getirilerek bu süreçlerde de önemli oranda iyileştirme sağlandı.

ACRON Bilişim Danışmalık Satış Direktörü Ayşegül Tüfekçioğlu, canlı kullanıma geçen projeyi şöyle değerlendirdi: “Domino’s Pizza SAP ERP projesinin başarıyla uygulanmasından son derece memnunuz. Operasyonel sürecin, başarıyla ve yüksek müşteri memnuniyeti ile tamamlanması, hedeflenen süre içinde canlı kullanıma geçilmesi ile kritik başarı faktörlerini hayata geçirmiş olduk. 2014 yılının Haziran ayında başladığımız proje, yaklaşık 6 ay gibi bir süre içinde tamamlandı. Projede emeği geçen tüm ekip arkadaşlarımıza teşekkür ederiz.”

(Visited 234 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Check Also

Thesis Proposition Publishing Service

Our costing protection plan could be a delightful surprise for individuals that choose to get …

Bir cevap yazın