Perşembe , 17 Ocak 2019
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home » SAP Haberleri » Elektiri Arabalar Akıllı Yönetim Sistemi

Elektiri Arabalar Akıllı Yönetim Sistemi

Elektiri Arabalar Akıllı Yönetim Sistemi

SAP AG, şirketlerindeki elektrikli araba oranını %20 arttıracağını duyurdu. 2020’de her 5 şirket arabasından birinin elektrikli olmasını hedefleyen SAP AG, girişimlerine SAP Merkezinin bulunduğunda Almanya, Walldorf’dan başladı.


SAP AG üst yönetimindeki isimlerden Peter Rasper ve Daniel Schmid firmanın 10. elektrikli arabasının anahtarlarını teslim aldı. Sene sonuna kadar filosuna 50 tane daha elektrikli şirket arabası katmayı hedefleyen SAP, 50. elektrikli araba şarj istasyonunu waldorf a kuracaklarını duyurdu.

SAP ayrıca eş zamanlı olarak elektrikli araçlar ile dolum istasyonları arasında, arabaların mevcut şarj kapasitelerini dikkate alarak , daha az enerji tüketimi ile çalışanlarının isteklerine cevap verebilmeyi amaçlayan bir yönetim çözümü üzerinde çalışmaya başladı.

Ofis binaları ve data centerlarının mevcut politikalarına ek olarak, SAP şimdi de %100 elektrikle çalışan şirket arabalarının yenilenebilir enerji ile işletilmesini teşvik ederek çevreye olan duyarlılığını bir kez daha gösterdi. Bu girişimi ile SAP 2007 deki CO2 emisyon oranının yarısına ulaşmayı hedefliyor.

SAP ektrikli arabalar için akıllı yönetim sistemi geliştiriyor

Gelecekteki filo araştırma projesi için,MVV Energie AG, Öko-institut, the University of Mannheim, Germanyved the German Institute for Social-Ecological Research (ISOE) ile birlikte çalışan SAP, 500 SAP çalışanını saha testine delege ederek, birlikte çalıştığı bu organizasyonlar ile araştırma yapmayı ve elektronik arabaları nasıl şirket filosunun bir parçası yapacaklarını bulmalarını hedefliyor.

(Visited 149 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Check Also

SAP’NİN KAPISI YENİ FİKİRLERE, YENİ GİRİŞİMLERE, YENİ UYGULAMALARA AÇIK

SAP’NİN KAPISI YENİ FİKİRLERE, YENİ GİRİŞİMLERE, YENİ UYGULAMALARA AÇIK   > TREND Liderlik, beraberinde bazı …

Bir cevap yazın