Perşembe , 13 Haziran 2019
Download http://bigtheme.net/joomla Free Templates Joomla! 3
Home » SAP Haberleri » İNCİ AKÜ KESİKLİ ÜRETİME GEÇİŞ PROJESİ SAP İLE CANLI KULLANIMA ALINDI

İNCİ AKÜ KESİKLİ ÜRETİME GEÇİŞ PROJESİ SAP İLE CANLI KULLANIMA ALINDI

İNCİ AKÜ KESİKLİ ÜRETİME GEÇİŞ PROJESİ SAP İLE CANLI KULLANIMA ALINDI


EKOSİSTEMDEN

Farklı sektörlerin bilişim alanındaki ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik danışmanlık servisleri sunan SAP iş ortağı ACRON, İnci Akü ile birlikte hazırladığı Kesikli Üretime Geçiş projesini başarıyla canlı kullanıma aldı.

Mayıs ayı başında canlı kullanıma geçen proje çerçevesinde, İnci Akü’de mamullerin ve bir kısım yarı mamullerin üretiminde yöntem olarak seri üretim yerine artık kesikli üretim kullanılacak. Proje sayesinde ara stokların daha sağlıklı tespit edilmesi sağlanarak seri üretim sürecinden kaynaklanan sorunlara da çözüm üretildi. Böylece malzemelerin ara kademelerde de sarf edilmesi sağlanarak, anlık doğru stok değerlerine ulaşılması sağlandı.

ACRON tarafından hayata geçirilen “İnci Akü Kesikli Üretime Geçiş” projesi ile birlikte aynı zamanda, iş emrinin herhangi bir aşamasında “Plan/Fiili Maliyet Değerleri” raporlanabilir hale getirilerek, üretim analiz raporları daha etkin kullanılabilecek şekilde kullanıma alındı.

İnci Holding BT Müdürü Mehmet Hepkorucu, projeyi, “ACRON’un tecrübesi, yetkinliği  ve çözüm  odaklı anlayışı, ACRON’u seçmemizdeki en önemli etkenlerdendir,” şeklinde değerlendirdi.  ACRON Bilişim Genel Müdürü Semih Gür ise projeyle ilgili olarak, “Farklı sektörlere yönelik önemli projelere imza atmaktan son derece mutluyuz. ACRON, sektöre yön verecek birikimi ile başarılı projeleri yönetmeyi sürdürecektir,” dedi.

(Visited 188 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Check Also

Garanti Bankası Finansal Konsolidasyon Projesi

Garanti Bankası Finansal Konsolidasyon Projesi Sunduğu yenilikçi teknolojiler ile kurumlara verimlilik sağlayan kurumsal uygulama ve …

Bir cevap yazın