Home » SAP Haberleri » SAP Big Data Truck Avrupa’yı gezmeye başladı

SAP Big Data Truck Avrupa’yı gezmeye başladı

SAP Big Data Truck Avrupa’yı gezmeye başladı

SAP Big Data Tour 2014 tüm Avrupa’yı gezerek fikirler üretecek ve bu fikirleri paylaşacak. SAP Big Data Tour ile yeni müşteriler kazanmayı hedeflemenin yanında, tüm Avrupa’ya basitleştirilmiş iş modellerini ve “innovative bussiness” kavramını anlatarak işletmelerde farkındalık yaratmayı hedefliyor.


SAP Big Data Tour, Özel olarak geliştirilmiş SAP Big Data Truck  ve SAP Big Data Tent adı verilen TIR ve çadır ile yapılacak.  Bu son teknoloji ile donatılan TIR içerisinde sunumlar gerçekleştirecek olan SAP, Showcaseleri arasında Alman Futbol takımının Dünya kupasında kullandığı SAP Hana üzerinde çalışan SAP Match Insights solution for football çözümü başı çekecek. Diğer sunumlar da yuksek miktarda datanın nasıl işlendiği ve yönetildiğini anlatan case studylerden oluşacak.

2014 yılı içerisinde planlanan rotasında Türkiye malesef yer almıyor. Ancak SAP Big Data Truck, Austria, Czech Republic, Germany, Poland, Slovakia,  Switzerland, Belgium, Denmark, France, Finland, Italy, Netherlands, Norway, Portugal, Spain, Sweden ve United Kingdom ülkelerini ziyaret etmesi planlanıyor.


ERP kavramının günden güne geliştiği ve kurumsal farkındalığın oluşmaya başladığı ülkemizde, bu tip etkinliklere ihtiyaç duyuyoruz.  2015 senesinde SAP Big Data Truck’i Türkiye’de de görmek istediğimizi yetkililere buradan duyuruyoruz ve heyecanla ziyaretini bekliyoruz.

(Visited 162 times, 1 visits today)

About SAPprof Editör

Check Also

TÜM DÜNYADA KAMU SEKTÖRÜ SAP İLE YOL ALIYOR

TÜM DÜNYADA KAMU SEKTÖRÜ SAP İLE YOL ALIYOR SAP uygulamaları, tüm dünyada kamu kurumları arasındaki …

Bir cevap yazın